Faliyelerine 1996 yılından bu yana lastik sektöründe Efe Otomotiv Lastik çatısı altında Avcılar yan yolda sürdüren firmamız , 14 yıllık yoğun çalışmalar sonrasında 2010 yılı Mayıs ayında Dilara Otomotiv Lastik Ltd olarak yeni şirketini kurdu. Michelin Türk A.Ş. bayiliğini bu şirketi ile yöneten firma Beylikdüzü , Büyükçekmece , Esenyurt , Florya bölgelerine otomotiv lastikleri ve aksesuarları konusunda hizmet vermeye başlamıştır. 

1996 yılından bu yana gelen 18 yıllık otomotiv sektöründeki deneyimi ile firma her türlü ebat ve markada lastikleri temin edebilmekte, forklift lastiklerini firma talepleri dahilinde yerinde sökme ve montaj işlemlerini yapabilmekte, firmaların ihityacı olan jeneratör ve ups akülerini yerinde montaj ile servis verebilmektedir. Ayrıca kışlık - yazlık lastik değişimlerinde lastik saklama hizmetlerini güvenle vermektedir.

2013 yılı itibari ile araç içi elektronik ürünleri ithalatını gerçekleştirmeye başlayan firma , özellikle kendi markası PilotCam... adı altında Araç Kamerası ithal etmektedir. İthal etmekte olduğu Araç Kameraların da tüm garanti ve servis şartlarını eksiksiz yerine getiren firma,  PilotCam... markasını ayrıca CE standartları için Cerpass Technology Co. Labratuarların da testlerden geçirterek Avrupa Birliği Yönergelerine uygunluk kalite belgesini almıştır. Bu belge dahilinde ürünlerini Avrupa ya da pazarlamaktadır. Ayrıca www.pilotkam.com internet sitesi ile online satış yapmaktadır.

Firma 2015 yılı itibari ile Güney Kore'den Cammsys Corp ile anlaşarak BlackSys markalı araç kameralarının Türkiye'de pazarlamasını başlatmıştır. Cammsys Corp Güney Kore de Samsung Elektronics kamera çözüm ortaklarındandır. BlackSys günden güne artan müşteri portföyü ve cirosu ile Türkiye araç kamerası pazarında bilinen ve güvenilen bir marka olmuştur.

Müşterilerine tam ve doğru hizmeti, eksiksiz ve dürüst vermek firmanın ana yasasıdır. 

Servisimizde verilen hizmetler,

PilotCam... araç içi kameraları satış ve servisi

Lastik sökme takma montaj hizmetleri

Lastik balans ayarları

Lastik tamiri ( Michelin standartlarında )

Michelin , Goodyear , Petlas, Kumho yetkili satış bayilikleri

Varta Akü, Mutlu akü satış bayilikleri

Akü Bakım hizmetleri

Solideal Forklift Lastik satışı

Forklift lastik tamiri , yerinde montajı

Hafif Alüminyum Jant satış pazarlaması

Jant düzeltme ve pres hizmetleri

Far Ayar işlemleri

Rot Ayar Öndüzen kontrol işlemleri

Atv lastikleri satışı

Golf arabası lastikleri satışı

Duro Irc marka atv ve golf lastikleri pazarlaması 

 Şirket Telefonları ; 0212 676 46 31   /   0212 509 2008            Michelin Yol Yardımı Telefonu ; 0216 55 466 55