1-Sitenizden seçerek satın aldığım lastikleri aracıma nasıl montaj ettirebilirm?

Sitemizden temin ettiğiniz herhangi bir ürünü isterseniz şubelerimize gelip montaj ettirebileceğiniz gibi ,talep ederseniz İstanbul Avrupa yakasında sizin vereceğiniz adrese teslimde edebiliriz. İstanbul Anadolu yakası için teslimat isterseniz toplam alışveriş tutarınıza +20-tl nakliye teslim ücreti dahil edilmektedir. İstanbul dışı ödemeler için kargo hesaplaması yapılara fatura maliyetlerinize dahil edilir.


 

2- Sitenizden beğendiğim bir jantın kendi aracıma uygun olanını göremedim. Modelin stok durumunu nasıl öğrenebilirim.?

Beğendiğiniz model jantın kendi aracınıza uyanının olup olmadığından emin değilseniz 0212 509 2008 nolu telefon dan bilgi alabilirsiniz.

 

3-Sitenizden almak istediğim ürünü ödeme yaptıktan sonra nasıl bir yol izlemeliyim?

Ödeme yapmanızın hemen ardından ürünlerinizin montajını saat 19.30 a kadar şubelerimizde montaj yaptırabilirsiniz. Ayrıca 0212 509 2008 nolu müşteri hizmetleri telefonumuzdan randevu alabilirsiniz.


 

4-Sitedeki fiyatlarınıza KDV dahilmi?,


 

Ürünlerimizin tamamına KDV dahil olup faturanız ürününüzü teslim ile birlikte tarafınıza teslim edilir.


 

5-Aldığım ürünlerin garantisi varmı eğer bir sorunum olursa nasıl çözerim?


 

Ürünlerimizin tümü imalat hatalarına karşı 2 yıl garanti altındadır. Aldığınız ürünlerde herhangi bir sorunla karşılaştığınızda faturanızla tarafımıza baş vurabileceğiniz gibi eğer başka şehirde iseniz üretici firmaların yetkili bayilerine yine faturanızla başvurabilirsiniz. Bu nedenle özellikle ürünü aldığınız tarihi tescilleyen fauranızı 2 yıl boyunca saklmanız önem arz etmektedir.