LASTİK SAKLAMA ÜCRETSİZ !!!

 

LASTİK OTELİMİZE BU KIŞ HOŞ GELDİNİZ...

 


 
Yaklaşan kış ayları ve zor şartlar nedeni ile Michelin , 1 Ekim- 30 Kasım 2013 tarihleri arasında geçerli olan ücretsiz lastik saklama kampanyası ile kışa merhaba diyor.


 
Michelin, şimdi de dört adet yüksek, ultra yüksek performans ve 4x4 lastik alan müşterilerine 6 aylık 50-tl bedelli 'LASTİK OTELİ' hizmetini hediye ediyor.

 

Soğuk kış şartları öncesi servisimiz EFE OTOMOTİV - DİLARA LASTİK de uygulanan bu kampanyamıza katılmak için Avcılar Yan Yol üzerinde bulunan servisimize uğrayabilir kış lastiklerinizi taktırarak yola güvenle çıkabilirsiniz. 

6 aylık Lastik Oteli kuponunuz servis yetkilimiz tarafından doldurularak Yaz Lastikleriniz en doğru şartlarda Dilara Otomotiv Güvencesinde saklanacaktır. .

TAŞINMA NEDENİ İLE DUYURU 

Beylikdüzü bölgesinden lastik almak isteyen YADA DAHA ÖNCE SAKLAMA YAPTIRAN KIŞLIK LASTİKLERİNİ MONTAJ ETTİRMEK İSTEYEN müşterilerimiz E5 otobanı İstanbul yönü Haramidere sanayi sitesi sonrası Avcılar Esenyurt Kavşağından yan yola girerek Bursa İskender restoranından 800 m İstanbul yönünde ilerlediğinde Şekerbank yanında Goodyear Tabelalı Servisimize ulaşabilir. 

 

Esenyurt bölgesinden lastik almak isteyen müşterilerimiz Mustafa Kemal Paşa Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. üzerinden Koska sapağında E5 yan yola katılarak Hilton Otel sonrası 900 m İstanbul yönünde  Goodyear Tabelalı servisimize ulaşabilir.  

 

Florya bölgesinden lastik almak isteyen ve yazlık lastiklerini saklatmak isteyen müşterilerimiz E5 Edirne istikametinde 5 km ilerledikten sonra Avcılar sapağına girmeyerek bir sonraki sapaktan İstabul yönüne dönüp yan yola  dahil olduklarında 900 m İstanbul yönünde sağ kantta firmamıza ulaşabilirler.

 

İGS MAĞAZASI ALTINDA BULUNAN MICHELIN MAĞAZA VE SERVİSİMİZ TRAFİK YÖNÜN DEN 100M  GERİYE GOODYEAR BAYİLİĞİNİN İÇİNE TAŞINMIŞTIR.